Leave_a_Mark_LOGO-03

סדנת ויז'ואלטלינג

LAM symbol internet_002-02
אנחנו Leave a Mark, אחת מחברות הסטוריטלינג הראשונות בעולם. אנחנו מלווים חברות, ארגונים, מנכ"לים, מנהלים בכירים, פוליטיקאים, סטארטאפיסטים ואת כל מי שרוצה לחולל שינוי במסע להותרת חותם עוצמתי. מחלקת ההדרכה שלנו מעבירה סדנאות סטוריטלינג למגוון חברות ומוסדות אקדמיים, ועכשיו תורכם – בואו ללמוד את הסודות והטכניקות מאחורי המצגות והסיפורים של החברות המובילות בארץ ובעולם.
11_01_Pictures_b2

על הסדנה

סדנת ויז'ואלטלינג

אי אפשר להתחמק ממצגות פאוור-פוינט. הן נמצאות בכל פגישת עבודה ובכל כנס עסקי, הן מככבות בפגישות זום ולא עובר חודש בו אתם לא צריכים להכין מצגת-שתיים-שלוש. זה תמיד לוקח כל כך הרבה זמן… והתוצאה? לא מה שחלמתם. נתקעתם על תבנית עיצוב, יש שם יותר מדי מלל, והתמונות לא קשורות לנאמר.

בואו נחשוב על זה אחרת. סדנת הויז'ואלטלינג שלנו כאן כדי להפוך אתכם למעצבי מצגות מקצועיים בפאוור-פוינט. זה לא דורש קורס ארוך בעיצוב גרפי ולא תצטרכו להתקין אף תוכנה משוכללת; בסדנה נעסוק בכלים פרקטיים ופשוטים לעיצוב, נבין איך כדאי לגשת לכל שקף ונלמד מהם שלושת האלמנטים של השקף האולטימטיבי. הכל בצורה קלה ליישום וכיפית ללמידה, כדי שכבר מחר בבוקר תוכלו להתחיל לייצר מצגת מדהימה ויזואלית שמספרת סיפור ומעבירה תחושת וואו.
11_01_Pictures_a4

למי זה מתאים?

למנהלי צוותים שרוצים להקפיץ את כישורי העובדים שלהם לקראת הפגישות הבאות. לסטארטאפיסטים שמעוניינים להשאיר רושם ראשוני חד ומקצועי בכל פגישה. לאנשי הדרכה שיודעים שעיצוב מצגות זה נושא חשוב במיוחד בעולם המודרני. למנכ"לים שרוצים לחסוך זמן ועומס למחלקת העיצוב. לבכירים שרוצים לעצב מצגות בעצמם כדי להעביר את המסרים שלהם באופן הכי מדויק שיש. לצוותים שרוצים להפגין יצירתיות גם כשהמצגת בנויה בטמפלייט ארגוני. למארגני הכשרות שרוצים לתת לקהל כלים פרקטיים לסיפור ויזואלי מדהים. לכל מי שרוצה להפסיק לפחד מפאוור פוינט – ולהתחיל לעצב.
11_01_Pictures_b4

מה לומדים בסדנה?

* מהו עיצוב גרפי ומה הוא כולל?

*על שלושת האלמנטים שכולל שקף אפקטיבי – ויזואליה, קומפוזיציה והנפשות.

* איך מתמודדים עם שקף שצריך לכלול המון מידע ויזואלי?

* איך נכון להשתמש בהנפשות בלי להעמיס על הצופה?

* כמה צבעים ופונטים כדאי לכלול במצגת?


* איך לכלול גרפים בצורה מעניינת וברורה?


* תרגול – נעבוד על המצגות האישיות של משתתפי הסדנה, ונקבל פידבקים.
Leave a Mark Training

סדנאות שמובילות לתוצאות

11_01_Pictures_b5

הפרטים הטכניים

סדנת הויז'ואלטלינג לחברות מונה שלושה מפגשים בשיחת איפיון איתכם נתאים את התוכן כך שהוא ידבר ישירות לאנשי החברה שלכם – בכל תחום עסקי ובכל מחלקה ותפקיד. נשמח לשוחח ולהוציא הצעת מחיר מסודרת!

סדנאות שמובילות לתוצאות

סדנת הויז'ואלטלינג תאפשר לכם לייעל באופן דרסטי תהליכים ארגוניים. לצמצם את הזמן בו אנשי הצוות שברו את הראש מול הפאוור-פוינט, לחסוך בתקציב העיצוב הגרפי ולמנוע מקרי חירום עיצוביים. כשאנשי החברה יודעים לעצב לעצמם מצגות, המסרים בפגישות עוברים טוב יותר, זמן יקר נחסך והפגישות הופכות ליעילות וממוקדות מטרה. עזרו לאנשי הצוות לרכוש כישורי עיצוב – ותקבלו צוות בטוח בעצמו, מולטי-טאסקר ואפקטיבי, שיודע לספר סיפור טוב בעזרת תמונה אחת ולחסוך אלף מיילים.

סדנאות שמובילות לתוצאות

סדנת הויז'ואלטלינג תאפשר לכם לייעל באופן דרסטי תהליכים ארגוניים. לצמצם את הזמן בו אנשי הצוות שברו את הראש מול הפאוור-פוינט, לחסוך בתקציב העיצוב הגרפי ולמנוע מקרי חירום עיצוביים. כשאנשי החברה יודעים לעצב לעצמם מצגות, המסרים בפגישות עוברים טוב יותר, זמן יקר נחסך והפגישות הופכות ליעילות וממוקדות מטרה. עזרו לאנשי הצוות לרכוש כישורי עיצוב – ותקבלו צוות בטוח בעצמו, מולטי-טאסקר ואפקטיבי, שיודע לספר סיפור טוב בעזרת תמונה אחת ולחסוך אלף מיילים.

"

התחלתי לגשת בראש אחר לכל נושא המצגות –
ופתאום הפסקתי לשבת עד שתיים בלילה כדי לגמור עוד שקף ועוד שקף…
כל נושא העיצוב נהיה פשוט וברור יותר.

"

מעוניינים בסדנה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

סדנאות נוספות:

הרבה דברים קורים פה:

unicorn

סטוריטלינג בדרך לחד קרן

ישראל ממשיכה לשבור שיאים בגזרת הסטארטאפים, אבל סבבי הגיוס מאתגרים את יכולות החברות לשקף החוצה את הערך הייחודי שלהן. מומחי סטוריטלינג חושפים את הסודות שגורמים למשקיעים להשתכנע ולהשקיע יותר בתוך שוק רווי מתחרים, ומהו האתגר המיוחד של סטארטאפים ישראליים?

הפקת כנסים ואירועים לחברות ועסקים

הכנס או האירוע הבא שלכם צריך להיות גדול ומשמעותי, כמעט כמו המסר שאתם רוצים להעביר. בדיוק עבור זה אנחנו כאן. LEAVE A MARK פה כדי לספק לכם הפקה מקצועית ומוקפדת, תוך יישום סטוריטלינג איכותי וניהול וארגון ע״י צוות מיומן ורב ניסיון.

image00012

כנס Sales Kickoff וירטואלי

קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של הקמת כנס SKO לחברת AppsFlyer. כנס מכירות בינלאומי וירטואלי חוצה יבשות. איך אורזים את העשייה של חברת הייטק בינלאומית לקונספט סיפורי עוצמתי?

סדנת כובעים

בדרך לפגישה? אל תשכחו את הכובע שלכם

זה לא סוד שארגונים וחברות ׳מבזבזים׳ שעות על גבי שעות בפגישות שלא משיגות את מטרתן. לכולנו כבר יצא להיכנס לפגישה שבה כולם הסתכלו זה בזה במבוכה ולא ידעו מה לעשות. אנחנו חושבים שזה מובן מאליו – אבל לפעמים כולנו שוכחים – להיכנס לפגישה מוכווני מטרה – עושה את כל ההבדל. בואו נדבר על שינוי ה-Mindset שלכם ואיך עושים את זה.

ריב בין עובדים

סכסוכים בין העובדים: יש מה לעשות

כולנו רבים מדי פעם. מתווכחים עם חברים, מסתכסכים עם בני הזוג, וכן – גם יוצרים מתחים מול העמיתים לעבודה. כשאנשים מנסים להשיג מטרות ביחד נוצרים ויכוחים וחיכוכים, וכל עוד הם מנוהלים נכון אין סיבה לפחד מהם. לכן, השאלה שאנחנו רוצים לדבר עליה כאן היא לא "איך נמנע סכסוכים?" אלא "איך ננהל סכסוכים בצורה בריאה ומצמיחה?"

33

מתודולוגיית 3X3: תעשה לכם סדר בהעברת כל מסר

תגידו, בכמה פגישות אתם משתתפים בשבוע? אחת? שתיים? שלוש מדי יום? כל החיים שלכם הם בעצם פגישה אחת גדולה? כן, אנחנו מכירים את זה – עולם העבודה המודרני דורש המון תקשורת בין אנשים. כל פגישה אמורה להשיג משהו, ובכל פגישה יש לכם מטרה אחת חשובה: לגרום לאנשים להאזין למה שיש לכם לומר. אבל עם כל כך הרבה פגישות, אנשים ומטרות, לא תמיד קל להאזין, להפנים ולזכור את מה שאמרתם.

podcast-photo_800X600-1

אנשים שמותירים חותם עם אסף סידס

כדי להותיר חותם, צריך ללמוד ממי שכבר עשו את זה
בפודקאסט שלנו, "אנשים שמותירים חותם" מראיין אסף סידס – מנכ"ל Leave a Mark – אנשים מעוררי השראה שמניעים תהליכים במשק הישראלי. כאן תפגשו מנכ"לים, מנהיגות, יזמים ומנהלות ותשמעו איך הם עשו את זה – ומה כדאי גם לכם לעשות.

איך כנסי האונליין כבשו אותנו והפכו ל-must!

בעידן של ימינו כנס אונליין הפך לדבר הבא ללהיט המדובר והנצרך ביותר! כנס שכל חברה וארגון חייבים להכיר ולדעת איך לעשות את זה נכון – איך להפיק כנס בו הדוברים והמשתתפים נמצאים במקומות שונים ולהצליח ולרתק אותם לכמה שעות טובות. תוכן איכותי, חשיבה מחוץ לקופסא וכנס שישאב את הלקוחות שלכם פנימה כי בכנס שכזה כל שנייה נחשבת ואנחנו כאן לשניות האלה….

כנס משקיעים

כנס משקיעים – איך תעשו את זה נכון?

כנס משקיעים הוא הזדמנות חד פעמית שלכם להציג את הסיפור של החברה והמותג שלכם ולהראות למה כדאי להשקיע דווקא בכם? למה המשקיעים שהגיעו לכנס צרכים להשקיע את מיטב כספם דווקא בחברה הספציפית הזו? זה ה- Money Time שלכם ולכן כנס שכזה חייב להיות מקצועי ומתוקתק עם אסטרטגיה מדויקת הכוללת תוכן מעניין וקולע שירתק את הקהל מהרגע הראשון ועד לכיבוי האורות!

Magazine header 001-02