תמיכה באופק המקצועי של העובדים יכולה לשנות את עתיד הארגון: ככה תעשו את זה

דמיינו את העובדת הכי מוצלחת שלכם. בואו נקרא לה יעל. יעל היא מתכנתת נהדרת; תקתקנית, מסודרת, מוכשרת. בא לכם שהיא תישאר לנצח בצוות שלכם ותמשיך לתכנת כמו שהיא יודעת. אבל בפועל, כמו שאנחנו יודעים היטב, מתכנתים מוכשרים לא נשארים לנצח באותו צוות. אחרי שנה-שנתיים יעל תקבל הצעה קצת יותר אטרקטיבית, שמקדמת אותה מקצועית, ותעזוב את החברה.

או שאולי… תמצאו דרך אחרת להשאיר את יעל איתכם?

כל המנהלים כבר יודעים שדאגה לעובדים לא כוללת רק השגחה על העבודה שלהם. ניהול עובדים טוב כולל גם היכרות אישית עם כל עובד ועובדת, הבנה של מכלול הצרכים שלהם בעבודה ובחיים, ותמיכה במסע שלהם, אישית ומקצועית. תמיכה בשאיפות האישיות של העובדים מפגינה יותר מכל דבר אחר את הרצון שלכם להיות מנהלים אכפתיים. 

 

פיתוח עובד

אם תעניקו ליעל הזדמנות לשפר את התנאים שלה בתוך החברה, במסגרת מסלול העבודה הרגיל שלה, יש סיכוי גבוה בהרבה שהיא תחליט להישאר בחברה גם בתפקיד הבא שלה. יעל תראה שהחברה דואגת לה, נותנת לה הזדמנויות להתפתח ומעריכה את הכשרונות שלה – ואתם אמנם לא תשאירו את יעל בצוות שלכם לנצח, אבל תקבלו עובדת מעולה שממשיכה עם החברה שלכם לאורך זמן וחוסכת הרבה משאבי גיוס והכשרה, ותמצבו את הארגון שלכם כמקום שכדאי לטאלנטים להתקדם בו. התמיכה באופק המקצועי של העובדים תשתלם לחברה שלכם בטווח הארוך.

ככה תתמכו באופק המקצועי של עובדי הארגון

הציבו סולם התקדמות ריאלי

בזמן שיחות המשוב עם העובדים בארגון, הקפידו לפתוח בפניהם אפשרויות התקדמות לעתיד, עם מסלול ברור שיאפשר להם להגיע לשם. דברו עם העובדים ושמעו מהם – איפה הם רואים את עצמם בשנים הבאות? איזה ענף של החברה מעניין אותם? האם יש תחום אחריות שהם היו רוצים לקבל על עצמם? חברו את החלומות של העובד עם התכניות האסטרטגיות שלכם כדי לבנות תסריט התקדמות בר השגה. אם יעל היא מתכנתת נהדרת ששואפת להתקדם לתכנון מערכות, בדקו מה היא תצטרך לעשות כדי להתקדם לעמדה הזו. אילו מיומנויות היא תצטרך לרכוש? האם יש נקודות חולשה שכדאי לה לשפר? האם כדאי להקצות לה משימות מסוימות להתנסות יומיומית?

pexels-fauxels-3184360

תנו להם הזדמנות ללמוד

תמיד חשוב לשלוח את העובדים לקורסים והכשרות, גם כדי לתחזק תרבות ארגונית תומכת וגם כדי לקדם את החברה מקצועית. זו השקעה לעתיד שתשתלם לכם ולחברה וכמובן – תעניק לעובדים עצמם כלים דינמיים ורלוונטיים.

שתפו את העובדים בחשיבה לעתיד

ישיבות אסטרטגיה, תכנונים גדולים, רעיונות מעוררי השראה – תנו לעובדים להתנסות בחשיבה קדימה, כדי שהם ירגישו חלק ממשהו גדול יותר. תנו להם הזדמנות להיות האנשים שדוחפים את החברה למקומות חדשים.

השקיעו בפיתוח עובדי הארגון. לא רק כדי להפגין נחמדות או כי ככה חייבים, אלא גם כי מדובר באחד הדברים הכי טובים שאתם יכולים לעשות לעתיד הארגון שלכם, ליכולות הניהול שלכם ולצוות. עובדים שמרגישים שיש להם עתיד הם עובדים שיעריכו את התרומה שלכם, שיידעו להציב מטרות טובות יותר ושישקיעו בעבודה הרבה יותר. פתחו להם אופקים, והאופקים ייפתחו גם לכם.

צרו איתנו קשר ונדבר על הכנס הבא שלכם

כנס משקיעים

כנס משקיעים – איך תעשו את זה נכון?

כנס משקיעים הוא הזדמנות חד פעמית שלכם להציג את הסיפור של החברה והמותג שלכם ולהראות למה כדאי להשקיע דווקא בכם? למה המשקיעים שהגיעו לכנס צרכים להשקיע את מיטב כספם דווקא בחברה הספציפית הזו? זה ה- Money Time שלכם ולכן כנס שכזה חייב להיות מקצועי ומתוקתק עם אסטרטגיה מדויקת הכוללת תוכן מעניין וקולע שירתק את הקהל מהרגע הראשון ועד לכיבוי האורות!

כנס עובדים – כל מה שצריך לדעת

מתכננים את כנס העובדים הבא שלכם? Leave a mark עושה זאת עבורכם ובונה את כנס העובדים שלכם  מא׳ ועד ת׳  – משלב הקונספט הראשוני ועד להפקת הכנס עצמו. עם שילוב מנצח של קונספט ותוכן מרתקים המותאמים למותג ולעובדים, מצגת שמביאה את הסיפור שלכם והפקה מקצועית שתשאיר את העובדים עם טעם של עוד תקבלו את כנס החלומות שיגרום לעובדים להרגיש בבית. אז איך כל הטוב הזה קורה? תקראו ותבינו.

כנס עסקי

רוצה לעשות כנס עסקי טוב? תמצאו את הייחודיות שלו

איך צריכים להיראות כנסים עסקיים בשנת 2022? לא בכל יום חברה עושה כנס. כנס זה ה-Money time של החברה. הזדמנות חד פעמית של ארגון להראות מיהו ומה הוא. ממש כמו בדייט ראשון הרושם הראשוני כן קובע.  החברות בישראל כבר הבינו שכנס מוצלח חייב שילוב של תוכן, סיפור והפקה כיפית ומדוייקת, ואת זה לא כל חברת הפקה יודעת לעשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *