A small bite

Feed your Mind היא פלטפורמת למידה ארגונית מהפכנית מדור חדש המספקת חווית לימודים אחרת, שונה מכל מה שהכרתם עד כה. היא מנגישה לארגון שלכם עולם תוכן מקיף ומגוון בתפיסת ה- 10*10 – עשרה שיעורים בעשר דקות שבאים ב׳ביסים קטנים׳ של ידע המייצרים חווית למידה כיפית ומרתקת. קבלו את כל הסיבות ללמה אתם ממש חייבים להשתמש ב-feed שלנו ולשדרג את הארגון שלכם.

מי מאתנו לא עבר את זה?

קורסים וימי עיון הבנויים משיעורים ארוכים, מונוטוניים ומשעממים שרק מייצרים אצלנו רצון עז להשתמט מיום העיון הבא. בדיוק בשביל זה הושקה לאחרונה Feed your Mind – פלטפורמת למידה חווייתית ואינטראקטיבית הבנויה בשיטת ה- Bite size Learning, למידה במנות קטנות, המאפשרת למשתתפים לצרוך תכנים באופן נגיש וחדשני. מדובר במהפכה של ממש בעולם הלימודים, כשהפלטפורמה מנגישה לארגון מגוון של תכנים וקורסים בפורמט של 10*10 – עשרה שיעורים של עשר דקות כל אחד המועברים ע״י מיטב המרצים עם תרגול אינטראקטיבי וסרטונים ברמת הפקה שלא הייתה מביישת את הוליווד.

 

דברים טובים מגיעים באריזות קטנות

עולם התוכן של ימינו חייב להיות קצר, קולע ונגיש בכל זמן, מקום ומדיה. העובדים של היום חיים בקצב גבוה ועסוקים במיליון דברים ו׳מג׳נגלים׳ בין קריירה, בית, משפחה כשאין להם דקה אחת מיותרת וכאן נכנסת לתמונה שיטת ה- Bite-Size Learning – למידה ב׳מנות קטנות׳ של עד עשר דקות בכל זמן ומקום שרק תרצו. פלטפורמת Feed your Mind מבוססת על שיטה זו ומנגישה לארגון שלכם ועובדיו עשרה קורסים כשכל קורס בנוי באורך של עד עשר דק ועוסק בנושא אחר ע״פ בחירת וצרכי הארגון. עשר דקות של תכנים ממוקדים ותכליתיים המועברים באופן חוויתי ע״י מרצים מהשורה הראשונה בארץ.

מגוון קורסים ומרצים

מהפכת הלמידה הארגונית 10*10 הושקה לאחרונה ע״י חברת Leave a Mark, חברת הסטוריטלינג המובילה בארץ ומהראשונות בעולם שנוסדה ע״י בני הזוג סידס – אסף סידס, איש אסטרטגיה ויועץ עסקי לחברות מובילות בארץ ובחו״ל, ושרה אמדו סידס, המתמחה בפיצ׳ינג של פורמטים לקולנוע ולטלוויזיה. שיטת ה- 10*10 מייצרת חווית למידה חדשנית ואפקטיבית הכוללת עשרות קורסים המועברים ע״י מיטב המרצים בתחומם שתמצתו את מיטב משנתם לעשר דקות של שיעור קולע ומרתק שיוציא אתכם חכמים יותר. בין הקורסים הרבים תמצאו קורס ׳סטוריטלינג׳ שכולם כבר הבינו מזמן שהוא הבסיס להכל, ״חשיבה יצירתית״, ״מיתוג אישי״, ״מנהיגות בעולם החדש״,״ויזואלטלינג״, ״העברת משוב״ כשכל הקורסים עוסקים בסוגיות נבחרות מעולם התוכן של ימינו כאנשי מקצוע וכבני אדם. והבשורה הטובה היא שאתם – המעסיקים, משאבי אנוש ומנהלות ההדרכה, יכולים לנוח על זרי דפנה כי חסכנו לכם את עבודת התחקיר והבירוקרטיה מול המרצים והעובדים שלכם ותפרנו עבורכם את החבילה המושלמת של המרצים והתכנים הנכונים עבור העובדים שלכם.

תוצאות מהירות בזמן קצר

Feed your Mind מייעלת את עבודת הצוות ואת הצלחת הארגון מאחר והיא מביאה לתוצאות מהירות בזמן קצר. אם עד כה הארגון היה שולח את עובדיו לימי עיון והכשרה שהרי כעת העובדים לומדים ״in house״ הם יכולים ללמוד בכל מקום ובכל זמן שירצו ואינם מנותקים מסביבת העבודה שלהם. אז תגידו ׳שלום׳ לכאב הראש הזה של ׳להפסיד׳ עובדים לטובת הכשרות כאלה ואחרות.

חסכון בזמן וכסף ב- 10*10 דקות

זמן הוא נכס יקר לכל חברה וארגון ולכן אם אפשר לחסוך בו אז למה לא?

פלטפורמת 10*10 מביאה לתוצאות מהירות עבור הארגון שלכם מאחר ואין ניתוק ארוך משגרת העבודה, העובדים נכנסים למערכת מתי שבא להם ולעשר דק׳ בלבד, בנוסף, כל העובדים נשארים בשטח ואין צורך להביא כח אדם חלופי. מערכת ה-10*10 משדרגת את העובדים שלכם ואת ארסנל כישוריהם כגורם המשפיע ישירות על יעילות ומקצועיות הארגון והכנסותיו.

Engagement זה הדבר הבא

כל ארגון שמכבד את עצמו יודע שחיבור ומעורבות רגשית של העובד למקום עבודתו או במילה אחת Engagement מעלים באופן אוטומטי את התפוקה וטיב העבודה ו – Feed your Mind מביאה את זה ובגדול. מערכת הלמידה מאפשרת לעובדים ללמוד יחד, להמליץ לחברים על תכנים כאלה ואחרים וליצור יעדי למידה צוותים בכדי להפוך את תהליך הלמידה לחווייתי ומעורר מעורבות, היא למעשה הנטפליקס הארגוני שלכם שמאפשר בינג׳ לימודי ומגניב. גם המעסיק עצמו מעורב בהליך הלמידה, המערכת מעניקה למנהל/ת בארגון תמונת מצב ברורה ומקיפה כשבסיום ההדרכה הוא מקבל אינדיקציה על צפיית העובדים בתכנים. חווית הלמידה הזו טובה לעובדים, למעסיקים ומייעלת את כל המערכת – הספק העבודה, טיב העבודה וכמובן הכנסות הארגון.

Feed your Mind כמו כפפה ליד

בניגוד לימי עיון והכשרות מובנות מראש, Feed your Mind מתאימה את התכנים לארגון שלכם ממש כמו כפפה ליד מתוך תפיסה כי לכל ארגון יש את התכנים המתאימים לו ומציעה שלושה מסלולי תוכן.

״קורסים נבחרים״- במסלול זה אתם בוחרים את הקורסים המתאימים לעובדים בארגון ממאגר התכנים הקיימים.

״פלטפורמה אינטראקטיבית ייעודית״- במסלול זה העובדים ואתם תקבלו גישה לכל הקורסים, הפיצ׳רים והתכנים הקיימים בפלטפורמה.

״מערכת למידה מדור חדש״ – מסלול בו מעבר לשימוש בתכנים של הפלטפורמה תוכלו להעלות בקלות

תכנים מקצועיים משלכם כתוספת לקורסים הקיימים. אז אם גם אתם רוצים לשדרג את הארגון שלכם ולהעניק לעובדיו תכנים והכשרות מעולות במגוון תחומים, ביעילות ובלי כאב ראש של בירוקרטיה ותיאומים, FYM היא לגמרי הפתרון שלכם ובשבילכם. תבואו, תנסו, תטעמו את הביסים הקטנים והטעימים שלנו ומבטיחים שתישארו עם טעם של עוד.

רוצים טעימה מכל הטוב הזה?

רוצים להפוך את ההדרכות בארגון שלכם לקרש קפיצה עבור העובדים והחברה? זה אפשרי, כאן משאירים לנו פרטים:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email

הירשמו לניוזלטר