Magazine header 001-02

Colmobil Hydrogeneration Conference

גינה אורבנית, תערוכה השראתית על מסכי ענק, וידאו ארט מרגש מעל אמת מים, הקרנת סרטון 3D על משאית ושתי משאיות המימן הראשונות בישראל! קבלו טעימה מהכנס שהפקנו לפרטנרים שלנו בכלמוביל >

את כלמוביל אנחנו מלווים כבר הרבה מאוד שנים ובתור אחד הלקוחות שהולכים איתנו כמעט מהיום הראשון, הפקת כנס כל כך משמעותי עבורם, הייתה משמעותית לא פחות עבורינו.

השותפים בכלמוביל הגיעו אלינו עם אתגר מהסוג שאנחנו אוהבים במיוחד – להפיץ את הבשורה על מהפכת המימן בצורה שתחבר את הקהל למשהו שהוא מעולם לא חווה. מומחי הסטוריטלינג שלנו מיד הבינו שצריך לפעול כאן קצת אחרת – איך מכניסים רגש לטכנולוגיה והופכים אותה לחווייה שכולם יכולים להתחבר אליה ולהרגיש חלק ממשהו שמשנה את העולם?

המהפכה הירוקה של כלמוביל 

אבל רגע לפני שנצלול פנימה לסיפור של הכנס, חשוב להבין את הרקע ליציאה למהלך. עולם הרכב, אשר מונע כבר מעל למאה שנים בצורה מסוימת, לאחרונה החל לעבור שינויים ולהפוך לירוק יותר. בעודנו מתחילים להתרגל לרעיון של רכבים המונעים בחשמל, כלמוביל כבר כאן עם המהפכה הבאה – מהפכת המימן!

וכך, לאחר חודשים ארוכים של הכנות ופגישות עם טובי המוחות, יצאנו לדרך עם סיפור מנצח ובשורה אמיתית שהולכת לשנות את כל מה שידעתם על עולם הרכב!

לראשונה בישראל, כלמוביל, היבואנית הרשמית של מותג הרכב המוביל יונדאי,  משנה את כללי המשחק ומשיקה את משאית המונעת על מימן. המשמעות הסביבתית עצומה – במקום לפלוט עשן מזהם לסביבה, פולטת המשאית את החומר הטבעי ביותר בעולם, מים.

כשאחת מקבוצות הרכב הגדולות והמובילות בארץ מובילה את המהפכה הבאה בעולם הרכב, לא מדובר בהפקת כנס סטנדרטית. כך הצלחנו לגרום לקהל להרגיש חלק מהמהפכה הירוקה של כלמוביל.

המהפכה הירוקה של כלמוביל 

It’s time to leave a Mark

כדי להעביר את המסר הזה בצורה הכי חווייתית וכמו שאנחנו יודעים, כזו שמותירה חותם, ידענו שהסיפור צריך לבוא לידי ביטוי הרבה לפני התוכן שמוצג על הבמה ולכן הדרך בה בחרנו לספר את הסיפור הטכנולוגי לא הגיעה דרך צבעוניות או פונט מסוים שמתחבר לטכנולוגיה, אלא דרך עולם ססטיינבילי:
כבר משלב הכניסה למתחם יצרנו מעין שרוול שחור המלווה במסכי לד ענקיים המספרים על טכנולוגיות שהפכו את העולם לירוק יותר כמו למשל אנרגיית רוח, פיתוח הפודטק ועוד כאשר בסוף השרוול מגיעים למהפכת ההנעה באמצעות מימן.

כדי להעביר את המסר הזה בצורה הכי חווייתית וכמו שאנחנו יודעים, כזו שמותירה חותם, ידענו שהסיפור צריך לבוא לידי ביטוי הרבה לפני התוכן שמוצג על הבמה.

Colmobil Hydrogeneration Conference

בתוך המתחם בנינו גינה אורבנית אמיתית, מלאת עצים וצמחייה לצד אורות ומיצגים שהפכו את האנגר 11 ליצור אחר לגמרי – חדש, חי וירוק. יצרנו אמת מים שמתכתבת עם נושא פליטת המים דרך וידאו ארט מהפנט שהוקרן על בוקסות לד שפוזרו במתחם ותקשרו אחת עם השנייה. ואז, כשכבר חשבנו שיש לנו קונספט מנצח, החלטנו שאנחנו לוקחים את זה צעד נוסף קדימה…

Rules are made to be broken

כדי להותיר חותם, לפעמים צריך לעשות דברים קצת אחרת וזה בדיוק מה שרצינו לייצר כאן. במקום הלו"ז הרגיל שבו מחכים שכולם יתיישבו במקומם וימתינו לדובר הראשון שיעלה על הבמה, החלטנו לפתוח את הכנס דווקא במיצג וידאומאפינג מרהיב שמספר את סיפור המהפכה על גבי המשאית עצמה באמצעות הצגת תלת מימד איכותית. ובדיוק כשנדמה לקהל שהוא ראה הכל, ברגע אחד המשאית מתחילה לנסוע, מאחוריה מתגלה משאית נוספת המשמשת למעשה בתור הבמה שלנו לכנס ועליה עולים ומתחלפים הדוברים – מיו"ר כלמוביל שמואל חרלפ, יניב שירזי מנכ"ל כלמוביל, ונציגים מבזן ומסונול שהיו שותפים למסע. לבסוף עולה גם דרור גלוברמן וחותם את הכנס בדיון מרתק על העתיד.

בדיוק כשנדמה לקהל שהוא ראה הכל, ברגע אחד המשאית מתחילה לנסוע, מאחוריה מתגלה משאית נוספת המשמשת למעשה בתור הבמה שלנו לכנס ועליה עולים ומתחלפים הדוברים.

המהפכה הירוקה של כלמוביל יצאה לדרך ואנחנו זכינו לספר את הסיפור שלה ולארוז את כל העשייה המטורפת הזו לקונספט של פעם בדור. 

אז מה היה לנו כאן?

סיפור אחד שלם שמדבר לכל אורך הכנס באותה שפה ויצר אירוע בלתי נשכח שעבד בסינרגיה נפלאה, הודות לפרטנרים שלנו בכלמוביל שסומכים עלינו שנה אחר שנה ברגעים הכי גדולים וחשובים שלהם, לספקים הטובים ביותר בשוק אותם בחרנו בקפידה וכמובן לצוות המבריק שלנו בליב א מארק פרודקשיינס, שיודע לייצר חיבור טבעי בין הפקה ותוכן ברמה הגבוהה ביותר וסיפור שמתכתב בצורה מושלמת עם המסר והשפה של החברה, !ניפגש בכנס המוצלח הבא.

שתפו:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email
Magazine header 001-02