Leave_a_Mark_LOGO-03

סדנת סטוריטלינג לחברות

LAM symbol internet_002-02
אנחנו Leave a Mark, אחת מחברות הסטוריטלינג הראשונות בעולם. אנחנו מלווים חברות, ארגונים, מנכ"לים, מנהלים בכירים, פוליטיקאים, סטארטאפיסטים ואת כל מי שרוצה לחולל שינוי במסע להותרת חותם עוצמתי. מחלקת ההדרכה שלנו מעבירה סדנאות סטוריטלינג למגוון חברות ומוסדות אקדמיים, ועכשיו תורכם – בואו ללמוד את הסודות והטכניקות מאחורי המצגות והסיפורים של החברות המובילות בארץ ובעולם.
11_01_Pictures_b2

על הסדנה

סדנת סטוריטלינג לחברות

הטעו אותנו. לימדו אותנו שמה שחשוב בפרזנטציה זה לדבר בקול גבוה, לזוז בחדר מצד לצד ולהקפיד להביט לכולם בעיניים. זה לא נכון. מה שבאמת חשוב בפרזנטציה זו היכולת לספר סיפור. זו היכולת לקחת המון נתונים, מספרים ומסרים לארוז אותם לתוך סיפור חד, ברור ומעניין. סדנת הסטוריטלינג שלנו כאן כדי להעביר לצוות שלכם בדיוק את המסר הזה – ולתת לכל איש ואשת צוות כלים מעשיים לשינוי. בסדנת הסטוריטלינג המעשית שלנו נכיר את עולם הסטוריטלינג ונבין איך הוא יכול להכריע כל אינטרקציה, מצגת ופגישה עסקית, ואז נעבור לתרגול בשטח – נעניק למשתתפים כלים פרקטיים ונתאמן יחד בהעברת מסרים, כדי שברגע שאנשי הצוות ייצאו מהסדנה יכולות התקשורת שלהם ישתפרו פלאים.
11_01_Pictures_a4

למי זה מתאים?

למנהלים שחולמים על צוות שמתקשר ביעילות שיא. לארגונים שמאמינים שכשהעובדים שלהם משתפרים – הארגון משתפר יחד איתם. למנהלי למידה שרוצים להצמיח לאנשי החברה כנפיים. לבכירים שרואים סביבם סטוריטלינג איכותי ורוצים להנחיל אותו לכל אדם בארגון. למארגני הכשרות שמחפשים איך למלא משבצת בתוכן עם המון ערך. למנהלי רווחה שיודעים שיום כיף הוא יום שלומדים בו משהו חדש. לסטארטאפים שיודעים שעל טכנולוגיה פצצה צריך לספר כמו שצריך. לכל חברה ששואפת קדימה ורוצה להעניק לעובדים שלה יכולות אמיתיות בדרך.
11_01_Pictures_b4

מה לומדים בסדנה?

* מהו בעצם סטוריטלינג, איך הוא השפיע במהלך ההיסטוריה ולמה כדאי גם לכם להכיר אותו?

* מתודולוגיית 3X3 להעברת מסרים – איך להתכונן לכל פגישה ואינטרקציה עם מטרה, מסר וסיפור.

* איך להציג את עצמנו לעולם בצורה בלתי נשכחת, ולשלב סיפור אישי במטרות העסקיות שלנו.

* אקספוזיציה חכמה – למה היא משמשת, איך כדאי לשלב אותה במצגת ואיך לחבר אותה לעצמנו.

* ויזואלטלינג – איך לשמור על מצגת נעימה ויזואלית שמדגישה את המסרים שלנו ולא מבלבלת את הקהל. כן כן, ב-Power Point.

* תרגול, תרגול, תרגול – כל משתתף יתנסה ביישום טכניקות הסטוריטלינג על עולם המסרים שלו, ויקבל משוב פרקטי מהמנחים והמשתתפים.


Leave a Mark Training

סדנאות שמובילות לתוצאות

11_01_Pictures_b5

הפרטים הטכניים

סדנת הסטוריטלינג לחברות היא סדנה חד פעמית – מתחילים ומסיימים ביום אחד! בשיחת איפיון איתכם נתאים את התוכן כך שהוא ידבר ישירות לאנשי החברה שלכם – בכל תחום עסקי ובכל מחלקה ותפקיד.

נשמח לשוחח ולהוציא הצעת מחיר מסודרת!

סדנאות שמובילות לתוצאות

סדנת הסטוריטלינג לחברות תעניק למשתתפים טעימה מעולם חדש וחיוני, בלי לוותר על כלים פרקטיים שיגרמו לכל משתתף ומשתתפת לצאת מהסדנה עם כישורי תקשורת חדשים. אנשי הצוות יתחילו להתכונן טוב יותר לפגישות, יהפכו שיחות מטבחון לזמן סיעור מוחות מועיל, יבנו פרזנטציות ברורות בכוחות עצמם וירכשו ביטחון ביכולתם לדברר החוצה את הרעיונות שלהם. בואו לשדרג את אנשי החברה שלכם – ולקבל בתמורה ארגון דינמי, מתחדש ומתקשר.

סדנאות שמובילות לתוצאות

סדנת הסטוריטלינג לחברות תעניק למשתתפים טעימה מעולם חדש וחיוני, בלי לוותר על כלים פרקטיים שיגרמו לכל משתתף ומשתתפת לצאת מהסדנה עם כישורי תקשורת חדשים. אנשי הצוות יתחילו להתכונן טוב יותר לפגישות, יהפכו שיחות מטבחון לזמן סיעור מוחות מועיל, יבנו פרזנטציות ברורות בכוחות עצמם וירכשו ביטחון ביכולתם לדברר החוצה את הרעיונות שלהם. בואו לשדרג את אנשי החברה שלכם – ולקבל בתמורה ארגון דינמי, מתחדש ומתקשר.

"

פרזנטציה זה כמו שריר – כשמתאמנים הוא צומח וכשמפסיקים הוא לא.
סדנת הסטוריטלינג שלנו תניע את אנשי החברה שלכם להתחיל באימונים.

"

מעוניינים בסדנה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

סדנאות נוספות:

הרבה דברים קורים פה:

unicorn

סטוריטלינג בדרך לחד קרן

ישראל ממשיכה לשבור שיאים בגזרת הסטארטאפים, אבל סבבי הגיוס מאתגרים את יכולות החברות לשקף החוצה את הערך הייחודי שלהן. מומחי סטוריטלינג חושפים את הסודות שגורמים למשקיעים להשתכנע ולהשקיע יותר בתוך שוק רווי מתחרים, ומהו האתגר המיוחד של סטארטאפים ישראליים?

הפקת כנסים ואירועים לחברות ועסקים

הכנס או האירוע הבא שלכם צריך להיות גדול ומשמעותי, כמעט כמו המסר שאתם רוצים להעביר. בדיוק עבור זה אנחנו כאן. LEAVE A MARK פה כדי לספק לכם הפקה מקצועית ומוקפדת, תוך יישום סטוריטלינג איכותי וניהול וארגון ע״י צוות מיומן ורב ניסיון.

image00012

כנס Sales Kickoff וירטואלי

קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של הקמת כנס SKO לחברת AppsFlyer. כנס מכירות בינלאומי וירטואלי חוצה יבשות. איך אורזים את העשייה של חברת הייטק בינלאומית לקונספט סיפורי עוצמתי?

סדנת כובעים

בדרך לפגישה? אל תשכחו את הכובע שלכם

זה לא סוד שארגונים וחברות ׳מבזבזים׳ שעות על גבי שעות בפגישות שלא משיגות את מטרתן. לכולנו כבר יצא להיכנס לפגישה שבה כולם הסתכלו זה בזה במבוכה ולא ידעו מה לעשות. אנחנו חושבים שזה מובן מאליו – אבל לפעמים כולנו שוכחים – להיכנס לפגישה מוכווני מטרה – עושה את כל ההבדל. בואו נדבר על שינוי ה-Mindset שלכם ואיך עושים את זה.

ריב בין עובדים

סכסוכים בין העובדים: יש מה לעשות

כולנו רבים מדי פעם. מתווכחים עם חברים, מסתכסכים עם בני הזוג, וכן – גם יוצרים מתחים מול העמיתים לעבודה. כשאנשים מנסים להשיג מטרות ביחד נוצרים ויכוחים וחיכוכים, וכל עוד הם מנוהלים נכון אין סיבה לפחד מהם. לכן, השאלה שאנחנו רוצים לדבר עליה כאן היא לא "איך נמנע סכסוכים?" אלא "איך ננהל סכסוכים בצורה בריאה ומצמיחה?"

33

מתודולוגיית 3X3: תעשה לכם סדר בהעברת כל מסר

תגידו, בכמה פגישות אתם משתתפים בשבוע? אחת? שתיים? שלוש מדי יום? כל החיים שלכם הם בעצם פגישה אחת גדולה? כן, אנחנו מכירים את זה – עולם העבודה המודרני דורש המון תקשורת בין אנשים. כל פגישה אמורה להשיג משהו, ובכל פגישה יש לכם מטרה אחת חשובה: לגרום לאנשים להאזין למה שיש לכם לומר. אבל עם כל כך הרבה פגישות, אנשים ומטרות, לא תמיד קל להאזין, להפנים ולזכור את מה שאמרתם.

podcast-photo_800X600-1

אנשים שמותירים חותם עם אסף סידס

כדי להותיר חותם, צריך ללמוד ממי שכבר עשו את זה
בפודקאסט שלנו, "אנשים שמותירים חותם" מראיין אסף סידס – מנכ"ל Leave a Mark – אנשים מעוררי השראה שמניעים תהליכים במשק הישראלי. כאן תפגשו מנכ"לים, מנהיגות, יזמים ומנהלות ותשמעו איך הם עשו את זה – ומה כדאי גם לכם לעשות.

איך כנסי האונליין כבשו אותנו והפכו ל-must!

בעידן של ימינו כנס אונליין הפך לדבר הבא ללהיט המדובר והנצרך ביותר! כנס שכל חברה וארגון חייבים להכיר ולדעת איך לעשות את זה נכון – איך להפיק כנס בו הדוברים והמשתתפים נמצאים במקומות שונים ולהצליח ולרתק אותם לכמה שעות טובות. תוכן איכותי, חשיבה מחוץ לקופסא וכנס שישאב את הלקוחות שלכם פנימה כי בכנס שכזה כל שנייה נחשבת ואנחנו כאן לשניות האלה….

כנס משקיעים

כנס משקיעים – איך תעשו את זה נכון?

כנס משקיעים הוא הזדמנות חד פעמית שלכם להציג את הסיפור של החברה והמותג שלכם ולהראות למה כדאי להשקיע דווקא בכם? למה המשקיעים שהגיעו לכנס צרכים להשקיע את מיטב כספם דווקא בחברה הספציפית הזו? זה ה- Money Time שלכם ולכן כנס שכזה חייב להיות מקצועי ומתוקתק עם אסטרטגיה מדויקת הכוללת תוכן מעניין וקולע שירתק את הקהל מהרגע הראשון ועד לכיבוי האורות!

Magazine header 001-02