Leave_a_Mark_LOGO-03

סדנת בניית סיפור חברה

LAM symbol internet_002-02
אנשים, מנהלים בכירים, פוליטיקאים, סטארטאפיסטים ואת כל מי שרוצה לחולל שינוי במסע להותרת חותם עוצמתי. מחלקת ההדרכה שלנו מעבירה סדנאות סטוריטלינג למגוון חברות ומוסדות אקדמיים, ועכשיו תורכם – בואו ללמוד את הסודות והטכניקות מאחורי המצגות והסיפורים של החברות המובילות בארץ ובעולם.חנו Leave a Mark, אחת מחברות הסטוריטלינג הראשונות בעולם. אנחנו מלווים חברות, ארגונים, מנכ"ל
11_01_Pictures_b2

על הסדנה

סדנת בניית סיפור חברה

לכל חברה, ארגון או עסק יש סיפור חברה. סיפור שהופך את החברה לייחודית ויכול לגרום לה לבלוט בין המתחרים שלה. השאלה היא – האם אתם יודעים מהו סיפור החברה שלכם, והאם גם שאר אנשי הצוות מכירים את הסיפור הזה?

בסדנת בניית סיפור חברה נעבור יחד עם אנשי החברה שלכם תהליך לבניית סיפור כזה, כדי שבסוף הסדנה תצאו עם שני דברים:
– סיפור חברה חזק ומנצח, שיעזור לכם לבלוט ולקדם את החברה.
– צוות מחובר יותר, שמכיר טוב יותר את העשייה של החברה מזוויות שונות ויודע לתקשר בעצמו את הסיפור הזה החוצה, לכל לקוח / משקיע / קולגה.

בואו נצא לחפש את ה-DNA הארגוני שלכם!
11_01_Pictures_a4

למי זה מתאים?

למנכ"לים שרוצים למצוא את נקודת הייחודיות של החברה בשוק מלא מתחרים. לראשי צוותים שיודעים שצוות טוב הוא צוות שמחובר לחזון החברה. לאנשי הדרכה ששואפים לגרום לכל העובדים להתגייס למטרה משותפת. לסטארטאפיסטים שמנסים לשים את האצבע על פריצת הדרך שלהם. לעובדים שרוצים להבין לעומק איך העולם רואה את החברה שלהם. למנהלים שרוצים לרכוש מודל אפקטיבי לבניית סיפור עסקי מנצח. לאנשי שיווק שרוצים להכיר את העשייה שלהם ללקוחות באופן משכנע ומדויק. לכל מי שמבין שעשייה ארגונית צריכה להיבנות על בסיס סיפורי חזק.
11_01_Pictures_b4

מה לומדים בסדנה?

* נלמד מודל ליצירת סיפור חברה שכולל שלושה מרכיבים: אקספוזיציה, נרטיב ייחודי וסל מוצרים, וניישם אותו יחד תוך סקירת הזוויות השונות של עובדי החברה.

* מהי אקספוזיציה ואיך כדאי לתקשר אותה כשמציגים את החברה למישהו חדש?

* איך נכללת היסטוריית ההקמה של החברה בסיפור שלה?

* מהו הנרטיב הייחודי של החברה ואיך הוא ישפיע על השיח סביב החברה?

* מהו סל המוצרים או השירותים של החברה?

* איך ניתן לבנות את סל המוצרים באופן שיתחבר לסיפור החברה ויחזק אותו? איך מוודאים שסל המוצרים תואם את הצרכים של הלקוחות?
Leave a Mark Training

סדנאות שמובילות לתוצאות

11_01_Pictures_b5

הפרטים הטכניים

סדנת בניית סיפור חברה היא סדנה חד פעמית – מתחילים ומסיימים ביום אחד! בשיחת איפיון איתכם נתאים את התוכן כך שהוא ידבר ישירות לאנשי החברה שלכם – בכל תחום עסקי ובכל מחלקה ותפקיד.

נשמח לשוחח ולהוציא הצעת מחיר מסודרת!

סדנאות שמובילות לתוצאות

לפני הכל ואחרי הכל – סדנת בניית סיפור חברה תגרום לאנשי הצוות שלכם להתחבר בעוצמה למה שהם עושים ביומיום ולהרגיש שהם חלק ממשהו גדול ומשמעותי. בנוסף, תרכשו כלים לבניית סיפורים עסקיים מוצלחים ; תגבשו סיפור חברה עוצמתי שישפיע על שיווק החברה פנימה והחוצה; תקבלו הזדמנות לסיעור מוחות מרענן מזוויות שונות של אנשים בתפקידים שונים בחברה – ותקבלו צוות שחושב על העשייה שלו לא רק ברמת המיקרו אלא גם ברמת המאקרו.

סדנאות שמובילות לתוצאות

לפני הכל ואחרי הכל – סדנת בניית סיפור חברה תגרום לאנשי הצוות שלכם להתחבר בעוצמה למה שהם עושים ביומיום ולהרגיש שהם חלק ממשהו גדול ומשמעותי. בנוסף, תרכשו כלים לבניית סיפורים עסקיים מוצלחים ; תגבשו סיפור חברה עוצמתי שישפיע על שיווק החברה פנימה והחוצה; תקבלו הזדמנות לסיעור מוחות מרענן מזוויות שונות של אנשים בתפקידים שונים בחברה – ותקבלו צוות שחושב על העשייה שלו לא רק ברמת המיקרו אלא גם ברמת המאקרו.

"

סיפור חברה טוב מאפשר למצות את יכולות החברה.
אף אחד לא נשאר בחוץ,
וכל התהליכים והמוצרים של החברה מוצאים מקום בנרטיב הסיפורי שלה.

"

מעוניינים בסדנה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

סדנאות נוספות:

הרבה דברים קורים פה:

unicorn

סטוריטלינג בדרך לחד קרן

ישראל ממשיכה לשבור שיאים בגזרת הסטארטאפים, אבל סבבי הגיוס מאתגרים את יכולות החברות לשקף החוצה את הערך הייחודי שלהן. מומחי סטוריטלינג חושפים את הסודות שגורמים למשקיעים להשתכנע ולהשקיע יותר בתוך שוק רווי מתחרים, ומהו האתגר המיוחד של סטארטאפים ישראליים?

הפקת כנסים ואירועים לחברות ועסקים

הכנס או האירוע הבא שלכם צריך להיות גדול ומשמעותי, כמעט כמו המסר שאתם רוצים להעביר. בדיוק עבור זה אנחנו כאן. LEAVE A MARK פה כדי לספק לכם הפקה מקצועית ומוקפדת, תוך יישום סטוריטלינג איכותי וניהול וארגון ע״י צוות מיומן ורב ניסיון.

image00012

כנס Sales Kickoff וירטואלי

קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של הקמת כנס SKO לחברת AppsFlyer. כנס מכירות בינלאומי וירטואלי חוצה יבשות. איך אורזים את העשייה של חברת הייטק בינלאומית לקונספט סיפורי עוצמתי?

סדנת כובעים

בדרך לפגישה? אל תשכחו את הכובע שלכם

זה לא סוד שארגונים וחברות ׳מבזבזים׳ שעות על גבי שעות בפגישות שלא משיגות את מטרתן. לכולנו כבר יצא להיכנס לפגישה שבה כולם הסתכלו זה בזה במבוכה ולא ידעו מה לעשות. אנחנו חושבים שזה מובן מאליו – אבל לפעמים כולנו שוכחים – להיכנס לפגישה מוכווני מטרה – עושה את כל ההבדל. בואו נדבר על שינוי ה-Mindset שלכם ואיך עושים את זה.

ריב בין עובדים

סכסוכים בין העובדים: יש מה לעשות

כולנו רבים מדי פעם. מתווכחים עם חברים, מסתכסכים עם בני הזוג, וכן – גם יוצרים מתחים מול העמיתים לעבודה. כשאנשים מנסים להשיג מטרות ביחד נוצרים ויכוחים וחיכוכים, וכל עוד הם מנוהלים נכון אין סיבה לפחד מהם. לכן, השאלה שאנחנו רוצים לדבר עליה כאן היא לא "איך נמנע סכסוכים?" אלא "איך ננהל סכסוכים בצורה בריאה ומצמיחה?"

33

מתודולוגיית 3X3: תעשה לכם סדר בהעברת כל מסר

תגידו, בכמה פגישות אתם משתתפים בשבוע? אחת? שתיים? שלוש מדי יום? כל החיים שלכם הם בעצם פגישה אחת גדולה? כן, אנחנו מכירים את זה – עולם העבודה המודרני דורש המון תקשורת בין אנשים. כל פגישה אמורה להשיג משהו, ובכל פגישה יש לכם מטרה אחת חשובה: לגרום לאנשים להאזין למה שיש לכם לומר. אבל עם כל כך הרבה פגישות, אנשים ומטרות, לא תמיד קל להאזין, להפנים ולזכור את מה שאמרתם.

podcast-photo_800X600-1

אנשים שמותירים חותם עם אסף סידס

כדי להותיר חותם, צריך ללמוד ממי שכבר עשו את זה
בפודקאסט שלנו, "אנשים שמותירים חותם" מראיין אסף סידס – מנכ"ל Leave a Mark – אנשים מעוררי השראה שמניעים תהליכים במשק הישראלי. כאן תפגשו מנכ"לים, מנהיגות, יזמים ומנהלות ותשמעו איך הם עשו את זה – ומה כדאי גם לכם לעשות.

איך כנסי האונליין כבשו אותנו והפכו ל-must!

בעידן של ימינו כנס אונליין הפך לדבר הבא ללהיט המדובר והנצרך ביותר! כנס שכל חברה וארגון חייבים להכיר ולדעת איך לעשות את זה נכון – איך להפיק כנס בו הדוברים והמשתתפים נמצאים במקומות שונים ולהצליח ולרתק אותם לכמה שעות טובות. תוכן איכותי, חשיבה מחוץ לקופסא וכנס שישאב את הלקוחות שלכם פנימה כי בכנס שכזה כל שנייה נחשבת ואנחנו כאן לשניות האלה….

כנס משקיעים

כנס משקיעים – איך תעשו את זה נכון?

כנס משקיעים הוא הזדמנות חד פעמית שלכם להציג את הסיפור של החברה והמותג שלכם ולהראות למה כדאי להשקיע דווקא בכם? למה המשקיעים שהגיעו לכנס צרכים להשקיע את מיטב כספם דווקא בחברה הספציפית הזו? זה ה- Money Time שלכם ולכן כנס שכזה חייב להיות מקצועי ומתוקתק עם אסטרטגיה מדויקת הכוללת תוכן מעניין וקולע שירתק את הקהל מהרגע הראשון ועד לכיבוי האורות!

Magazine header 001-02