מהיר וקליט, הדור החדש להכשרת והדרכת עובדים בישראל-עשרה שיעורים בעשר דקות

קבלו את Feed your Mind פלטפורמת למידה ארגונית חדשנית שהיא ה׳נטפליקס׳ של עולם העסקים עם עשרות קורסים וסרטונים אינטראקטיביים שישדרגו את המקצועיות והכישורים של העובדים שלכם ואתכם. והכל מוגש לכם ב׳ביסים׳ קטנים וטעימים של עד עשרה שיעורים בעשר דקות 10*10 שימתיקו לכם מחדש את חווית הלימודים.

קורסים מקצועיים עם תוכן ירוד ודל, לומדות מיושנות ומשעממות, איכות הפקה זולה – מי לא מכיר את המצבים האלה שהותירו אחריהם עובדים מפוהקים שיעשו הכל כדי להימנע מהקורס הבא ומעסיקים שנלחמו כדי להביא מרצים מצוינים וימי עיון נחשקים, אך נותרו עם אחוזי נשירה גבוהים. בדיוק בשביל זה הוקמה Feed your Mind – פלטפורמת למידה חווייתית אינטראקטיבית הפועלת בשיטת ה- Bite size Learning המאפשרת למשתתפים לצרוך תכנים באופן נגיש וחדשני ובהתאם לצרכי הארגון.

הפלטפורמה בנויה בפורמט של 10*10 – כל קורס מכיל עד עשרה שיעורים קצרים ותכליתיים של עשר דק׳ לשיעור, המותאמת לעולם ולקצב המהיר של ימינו בו הכל חייב להיות קצר וקולע ומאפשרת למשתתפים לצרוך תוכן באופן יעיל, נגיש ולא פחות חשוב מגניב וחוויתי. בנוסף, פלטפורמה זו מאפשרת למידה א-סינכרונית הכוללת תרגולים וסימולציות במטרה לתת למשתתפי הקורס כלים פרקטיים בתחום הנבחר ומחזירה את התשוקה ללימודים עם קולקציה של עשרות קורסים מרתקים כמו: סטוריטלינג, מיתוג אישי, לינקדאין המועברים ע״י מרצים בכירים מהשורה הראשונה בישראל. הפלטפורמה חוסכת זמן וכסף ומגישה לכם על מגש קורסים של 10*10 עשרה שיעורים בעשר דקות, כל שיעור בנושא אחר ומותאמת לתכנים שתבחרו.

הנטפליקס של עולם העסקים

פורמט הלמידה 10*10 נוצר ע״י חברת Leave a Mark, חברת הסטוריטלינג המובילה בארץ ומהראשונות בעולם שנוסדה ע״י אסף סידס, איש אסטרטגיה ויועץ עסקי לחברות מובילות בארץ ושרה אמדו סידס, המתמחה בפיצ׳ינג של פורמטים לקולנוע ולטלוויזיה.

הפורמט מיועד להעניק לעובד חווית למידה חדשנית שטרם נראתה כאן בארץ עם תכנים אפקטיביים וברמה גבוהה

המונגשים באיכות הפקה גבוה של הקלטה וויזואליה ומועברים ע״י מרצים מהשורה הראשונה בישראל שתמצתו את הידע שלהם ל-Top של עשרה שיעורים בעשר דקות.

בפלטפורמה תמצאו עשרות קורסים כמו למשל קורס ״סטוריטלינג בהעברת משוב״ עם אסף סידס, מנכ״ל החברה שילמד אתכם איך לשפר את יכולות ׳העברת מסרים׳ והמשוב שלכם, כאחת המיומנויות הניהוליות החשובות ביותר לשימור עובדים ועובדות, קורס ״משא ומתן במציאות מאתגרת״ עם עו״ד מיכאל צור, מומחה בינלאומי לניהול מו״מ, המלמד על טקטיקות להבנת הלך הרוח של מי שמולכם וכיצד לנהל מולו מו״מ, בנוסף, תמצאו קורסים ב׳איך לעבוד מרחוק׳, סטוריטלינג, חשיבה יצירתית ועוד תכנים רבים ומעשירים.

איך זה עובד?

אז איך מביאים את כל הטוב הזה לארגון שלכם ומנגישים לעובדים את מיטב התכנים המשפרים את כישוריהם?

מאחר ולכל ארגון יש את צרכי הלמידה שלו המותאמים לתחום העיסוק שלו, פלטפורמת הלמידה Feed your Mind מציעה שלושה מסלולים פשוטים המתאימים לכולם;

מסלול ראשון ״קורסים נבחרים״ – אתם בוחרים את הקורסים שהכי מתאימים לעובדים בארגון שלכם מתוך מאגר הקורסים הקיימים ומנגישים אותם לעובדים שלכם.

מסלול שני ״פלטפורמה אינטראקטיבית ייעודית״ – במסלול זה תרכשו את הגישה לכלל הקורסים המוצעים בפלטפורמה.

העובדים שלכם יקבלו גישה לכל הפיצ׳רים והתכנים ובמקביל, אתם – המעסיקים תקבלו גישה לממשק של שליטה וניהול שיאפשר לכם לנהל בקרת למידה מקיפה ומדויקת.

מסלול שלישי ״מערכת למידה מדור חדש״ – מסלול בו בנוסף לשימוש בתכנים הקיימים בפלטפורמה תקבלו גישה לממשק ניהול תוכן המאפשר לכם להוסיף תכנים ארגוניים משלכם כתוספת לקורסים הקיימים.

יש לציין שלא משנה באיזה מסלול תבחרו, מערכת Feed your Mind מעניקה למעסיק תמונת מצב מקיפה על התקדמות העובדים בקורסים השונים ע״י ויזואליה חווייתית המאפשרת הפקת תובנות ואופטימיזציה של תהליך הלמידה.

engagement כבסיס לכל ארגון

אין ספק שזו אחת המילים המדוברות ביותר בעולם כשהיא מתייחסת למושגים כמו אינטראקציה,

מעורבות, הדדיות וזה בדיוק מה שפלטפורמת Feed your Mind מייצרת!

היא יוצרת חיבור בין המשתתפים ואנשי הצוות בארגון, המשתתפים בקורסים השונים יכולים להמליץ על תכנים,

לעמוד ביעדי הדרכה וצפייה אישיים וקבוצתיים, לקיים מפגשי ׳לייב׳ פרונטליים ווירטואליים עם המרצים

ובגדול היא הופכת את כל הלמידה הזו לחוויה כיפית ומתקנת ובעיקר כזו שגורמת לך להישאב פנימה בחיוך. בנוסף, הפלטפורמה יוצרת אחידות בין העובדים השונים שבאים מרקעים ודיסציפלינות שונות וכעת יש להם שפה משותפת ואחידה שבונה צוות מיומן ומוכשר ורק תתארו לעצמכם כמה כייף זה פשוט לתאם בינג׳ ציוותי על פופקורן ולהישאב פנימה לתכנים הרלוונטיים?

למה צריך את זה ולמי זה מיועד?

פלטפורמת Feed your Mind מתאימה לקשת רחבה של ארגונים השואפים לשדרג את כישורי וביצועי העובדים בארגון כשהיא מעניקה להם חווית משתמש מעשירה ומגניבה והיא למעשה משאלתו של כל עובד, מעסיק ומנהלי הדרכה בארגון. אם עד כה מנהלי ההדרכה והמעסיקים תפקדו על תקן של שוטר

שמפקח על מצבת העובדים המשתתפים בקורס כזה או אחר, שוטטו ברשת רק כדי למצוא את המרצים הטובים ובזבזו כסף וזמן יקר בלוגיסטיקה, כעת הם יכולים לנוח ולתת לפלטפורמה לעשות את העבודה; אם גם אתם רוצים להצטרף לדור הבא של הלמידה הארגונית אז אתם ממש חייבים להכיר את Feed your Mind פלטפורמת ה- 10*10 שתאכיל אותכם ידע ותכנים בביסים קטנים וממוקדים של עשר דקות, תשדרג את הארגון שלכם ותחסוך לכם זמן וכסף. מוזמנים לבינג׳ הבא.

רוצים להפוך את ההדרכות בארגון שלכם לקרש קפיצה עבור העובדים והחברה? זה אפשרי, כאן משאירים לנו פרטים:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email

הירשמו לניוזלטר