מיומנויות סטוריטלינג

דמיינו ארגון של סטוריטלרים. ארגון בו כל פגישה הופכת לאפקטיבית יותר, כל מייל פוגע בול בפוני וכל מצגת משאירה חותם על המשתתפים. ועכשיו, בואו נהפוך את הדמיון למציאות.

בעידן המודרני סטוריטלינג הוא מיומנות חיונית לכל חברה שרוצה לקדם את העובדים שלה ולהתקדם יחד איתם. בואו להקנות לאנשי הצוות שלכם מיומנויות תקשורת מהשורה הראשונה ולהרוויח קפיצה קדימה לארגון כולו.

הסדנאות שלנו

לוח ההדרכות של 2023 בדיוק בעבודה?

בואו להתייעץ עם מומחי ההדרכה של Leave a Mark
בפגישת ייעוץ אישית לתכנון ההדרכות והסדנאות המתאימות ביותר לארגון שלכם

הצוות שמותיר חותם

אסף גולדשטיין

אסף The serious man גולדשטיין

אורטל חכשור

אורטל The Pepper חכשור

נועה גבין

נועה The Magic גבין

עמית דויד

עמית The Energizer דוד ברשטיין

בין לקוחותינו

עוד על הסדנאות שלנו

קורס סטוריטלינג 360

קורס סטוריטלינג 360

קורס הסטוריטלינג המקיף והמקצועי ביותר. נקנה לצוות שלכם ידע וכלים ב-4 מפגשים מלאים בתוכן שיסגרו לכם את כל הפינות בדרך לבנות מצגות טובות יותר, מעניינות יותר, ויזואליות יותר, שישאירו חותם משמעותי.

סטוריטלינג לחברות

סטוריטלינג לחברות

החברה שלכם מעבירה מסרים יום יום, שעה שעה – לצוותים, למנהלים ולמשקיעים. אבל מה קורה כשהרעיון טוב, אבל המסר לא עובר?  תשכחו מהסדנאות הסטנדרטיות שמלמדות איך לעמוד מול קהל. אנחנו מזמינים אתכם לסדנה עוצמתית, שתלמד אתכם איך לספר סיפור ולהעביר פרזנטציה ברמת הגבוהה ביותר, ותיתן לכם כלים שיאפשרו לכם להצליח בגדול.

סטוריטלינג למכירות

סטוריטלינג למכירות

כדי שהחברה תרוויח, לא מספיק שיהיו לה מוצרים טובים ואיכותיים, היא צריכה גם לדעת איך לשווק את עצמה. איך לספר את הסיפור שלה, איך לדייק את המסר ואיך לעשות זאת נכון! במיוחד עבורכם הקמנו את הסדנה שתיתן לכם את כל הכלים להצליח – במגרש העסקי ובזירה הגדולה המכונה ״חיים״.

סדנת כובעים

סדנת כובעים

מרגע שנכנסתם לפגישה, כבר קבעתם איך היא תתנהל. מכאן נובעת השאלה – האם תוכלו לנווט את הפגישה כך שתתנהל לפי המטרות שלכם? בסדנת כובעים נלמד בדיוק את הטכניקה הזו, לשיפור העברת המסרים בכל פגישה דרך התאמת המיינדסט.

Visual Storytelling

Visual Storytelling

בסדנה נעסוק בכלים פרקטיים ופשוטים לעיצוב מצגות מדהימות. נדבר על מהו עיצוב גרפי, נגדיר את המושג ומרכיביו, נצלול לתוך עולם המצגות ונדון בשלושה אלמנטים של השקף האולטימטיבי כדי שכל משתתף ייצא מהסדנה כשהוא יודע לעצב מצגות מקצועיות בקלות.

סדנת מפית

סדנת מפית

בואו נודה  על האמת – ישיבת תכניות עבודה ויעדים היא בדרך כלל חוויה משמימה ולא אפקטיבית.  באמצעות הסדנה הזו התכניות שלכם יקבלו אווירה חווייתית ויפיחו בארגון מוטיבציה להשגת המטרות והיעדים.

סדנת בניית סיפור חברה

סדנת בניית סיפור חברה

כל חברה צריכה סיפור טוב. סיפור חברה מנצח, שיגדיר את הDNA של החברה ויקרין אותו החוצה למיצוי היכולות שיש לחברה להציע. בסדנת בניית סיפור חברה אנחנו מספקים כלים פרקטיים לעשות זאת תוך היכרות עם שלושה מרכיבים: אקספוזיציה, נרטיב ייחודי וסל מוצרים.

סדנה לקהל הרחב

סדנה לקהל הרחב

הזדמנות לחוות ולטעום את סדנת הדגל שלנו כיחידים. ללמוד כלים פרקטיים כדי להפוך את המסר שלכם לברור ואפקטיבי, ללמוד איך לדברר את הרעינות שלכם לאחרים ולערוך סטוריטלינג טוב ואיכותי.

מספרים עלינו

אז מה הסדנה שמתאימה לכם?