Leave_a_Mark_LOGO-03

סדנת הכובעים

LAM symbol internet_002-02
אנחנו Leave a Mark, אחת מחברות הסטוריטלינג הראשונות בעולם. אנחנו מלווים חברות, ארגונים, מנכ"לים, מנהלים בכירים, פוליטיקאים, סטארטאפיסטים ואת כל מי שרוצה לחולל שינוי במסע להותרת חותם עוצמתי. מחלקת ההדרכה שלנו מעבירה סדנאות סטוריטלינג למגוון חברות ומוסדות אקדמיים, ועכשיו תורכם – בואו ללמוד את הסודות והטכניקות מאחורי המצגות והסיפורים של החברות המובילות בארץ ובעולם.
11_01_Pictures_b2

על הסדנה

סדנת הכובעים

מרגע שנכנסתם לפגישה, כבר קבעתם איך היא תתנהל. המיינדסט שלכם, הראש איתו אתם נכנסים לפגישה והדרך בה אתם חושבים על עצמכם ועל הקהל אליו אתם מדברים, יקבעו את המסרים ואת אופן ההגשה שלכם. החדשות הטובות הן שאתם יכולים לשנות את המיינדסט, לשחק איתו ולהתאים אותו לטובתכם כדי להפוך לפרזנטורים טובים יותר. בסדנת הכובעים נלמד בדיוק את הטכניקה הזו – איך לנווט כל פגישה ומצגת כך שיתנהלו לפי המטרות שלנו. חקרנו את הנושא עם מאות לקוחות מארגונים שונים, מדינות שונות ותרבויות שונות, וגילינו שיש ארבעה כובעים מנטליים עיקריים שאפשר לחבוש בפגישה: מארח, מאמן, מומחה ורוקסטאר. בואו נלמד איך "לחבוש" את הכובע הנכון מנטלית ולהגיע לכל אינטרקציה לא רק עם תוכן פצצה, אלא גם עם מיינדסט בול בפוני.
11_01_Pictures_a4

למי זה מתאים?

לארגונים שמבינים שפגישות שונות דורשות מיינדסטים שונים. לראש צוותים שמאמינים שהצלחה נובעת מתשומת לב לתוכן, לסיפור ולמיינדסט בו זמנית. לראשי מחלקות שרואים במגוון ובצבעוניות של אנשי הצוות יתרון גדול. לאנשי מכירות שפוגשים לקוחות מאוד שונים זה מזה ורוצים להתאים לכל אחד שיח מדויק משלו. למנכ"לים ומנכ"ליות שעולות על במה ועולים לשיחות זום – ויודעים שזה ממש לא מרגיש אותו דבר. לסטארטאפיסטים שרוצים לדבר אל המשקיעים בצורה הכי משכנעת שיש. לכל מי שרוצה לשכלל את כישורי הסטוריטלינג שלו ומאמין שתרגול מיינדסט מוביל להותרת חותם.
11_01_Pictures_b4

מה לומדים בסדנה?


* על משמעות האג'יליות בעולם התעסוקה הנוכחי.

* נכיר את ארבעת סוגי הכובעים שאנחנו חובשים ל-90% מהפגישות שלנו ונבין איך הם משפיעים על התפקיד שלנו בחדר ועל הדרך בה אנחנו מגישים את התוכן.

* נבין איזה כובע מוביל אותנו במרבית הסיטואציות – ונכיר דרכים להתגמש ולהתאים אותו למטרות ולמסרים שלנו.

* ננתח דוברים שונים בכובעים שונים כדי ללמוד לזהות אותם ולהשתמש בהם.

* על מתודולוגיית "3 פינות" לבחירת הכובע המתאים לסיטואציה ולקהל היעד.

* מה דומה ומה שונה בין הכובעים השונים? איך אפשר לשלב ביניהם למגוון מטרות?

* נתרגל שימוש בכובעים השונים בסיטואציות שונות, נקבל פידבק ונדון בהשלכות של כל כובע.


Leave a Mark Training

סדנאות שמובילות לתוצאות

11_01_Pictures_b5

הפרטים הטכניים

הסדנה נעה בין מפגש אחד לשני מפגשים, כתלות בקהל היעד ובתנאי הארגון.
בשיחת אפיון הצורך איתכם נתאים מענה מדויק ונבנה את תוכן הסדנה כך שהוא יתאים לקהל היעד, לכובעים המתאימים לו ולמטרות שלו.

נשמח לשוחח ולהוציא הצעת מחיר מסודרת!

סדנאות שמובילות לתוצאות

הכישורים הנלמדים בסדנה יגרמו למשתתפים להכיר את עולם המיינדסט שלהם, לשלוט בו ולשנות אותו. הלמידה והתרגול יובילו לשינוי משמעותי באופן ההצגה של המשתתפים, יכולת העברת המסרים שלהם תשתפר וכך גם יכולתם לרתום אנשים, להניע לפעולה ולחולל שינוי. אנשי הצוות יידעו למצב את המסרים שלהם טוב יותר, לבסס אותם היטב, לשכנע ולקדם תהליכים בשטח, והארגון ירוויח עובדים מיומנים יותר, ערוכים יותר ומשכנעים יותר, פגישות אפקטיביות במיוחד וזירוז תהליכים. בתקשורת מרחוק ומקרוב, ללקוחות, לעובדים, למשקיעים ולמנהלים.

סדנאות שמובילות לתוצאות

הכישורים הנלמדים בסדנה יגרמו למשתתפים להכיר את עולם המיינדסט שלהם, לשלוט בו ולשנות אותו. הלמידה והתרגול יובילו לשינוי משמעותי באופן ההצגה של המשתתפים, יכולת העברת המסרים שלהם תשתפר וכך גם יכולתם לרתום אנשים, להניע לפעולה ולחולל שינוי. אנשי הצוות יידעו למצב את המסרים שלהם טוב יותר, לבסס אותם היטב, לשכנע ולקדם תהליכים בשטח, והארגון ירוויח עובדים מיומנים יותר, ערוכים יותר ומשכנעים יותר, פגישות אפקטיביות במיוחד וזירוז תהליכים. בתקשורת מרחוק ומקרוב, ללקוחות, לעובדים, למשקיעים ולמנהלים.

"

אומרים לנו יותר מדי "צריך לדבר ככה, צריך לעמוד ככה…" ולא מספיק מתייחסים למיינדסט שאיתו אנחנו נמצאים בסיטואציה.
הגיע הזמן לבחור באיזה מיינדסט אנחנו נמצאים.

"

מעוניינים בסדנה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

סדנאות נוספות:

הרבה דברים קורים פה:

unicorn

סטוריטלינג בדרך לחד קרן

ישראל ממשיכה לשבור שיאים בגזרת הסטארטאפים, אבל סבבי הגיוס מאתגרים את יכולות החברות לשקף החוצה את הערך הייחודי שלהן. מומחי סטוריטלינג חושפים את הסודות שגורמים למשקיעים להשתכנע ולהשקיע יותר בתוך שוק רווי מתחרים, ומהו האתגר המיוחד של סטארטאפים ישראליים?

הפקת כנסים ואירועים לחברות ועסקים

הכנס או האירוע הבא שלכם צריך להיות גדול ומשמעותי, כמעט כמו המסר שאתם רוצים להעביר. בדיוק עבור זה אנחנו כאן. LEAVE A MARK פה כדי לספק לכם הפקה מקצועית ומוקפדת, תוך יישום סטוריטלינג איכותי וניהול וארגון ע״י צוות מיומן ורב ניסיון.

image00012

כנס Sales Kickoff וירטואלי

קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של הקמת כנס SKO לחברת AppsFlyer. כנס מכירות בינלאומי וירטואלי חוצה יבשות. איך אורזים את העשייה של חברת הייטק בינלאומית לקונספט סיפורי עוצמתי?

סדנת כובעים

בדרך לפגישה? אל תשכחו את הכובע שלכם

זה לא סוד שארגונים וחברות ׳מבזבזים׳ שעות על גבי שעות בפגישות שלא משיגות את מטרתן. לכולנו כבר יצא להיכנס לפגישה שבה כולם הסתכלו זה בזה במבוכה ולא ידעו מה לעשות. אנחנו חושבים שזה מובן מאליו – אבל לפעמים כולנו שוכחים – להיכנס לפגישה מוכווני מטרה – עושה את כל ההבדל. בואו נדבר על שינוי ה-Mindset שלכם ואיך עושים את זה.

ריב בין עובדים

סכסוכים בין העובדים: יש מה לעשות

כולנו רבים מדי פעם. מתווכחים עם חברים, מסתכסכים עם בני הזוג, וכן – גם יוצרים מתחים מול העמיתים לעבודה. כשאנשים מנסים להשיג מטרות ביחד נוצרים ויכוחים וחיכוכים, וכל עוד הם מנוהלים נכון אין סיבה לפחד מהם. לכן, השאלה שאנחנו רוצים לדבר עליה כאן היא לא "איך נמנע סכסוכים?" אלא "איך ננהל סכסוכים בצורה בריאה ומצמיחה?"

33

מתודולוגיית 3X3: תעשה לכם סדר בהעברת כל מסר

תגידו, בכמה פגישות אתם משתתפים בשבוע? אחת? שתיים? שלוש מדי יום? כל החיים שלכם הם בעצם פגישה אחת גדולה? כן, אנחנו מכירים את זה – עולם העבודה המודרני דורש המון תקשורת בין אנשים. כל פגישה אמורה להשיג משהו, ובכל פגישה יש לכם מטרה אחת חשובה: לגרום לאנשים להאזין למה שיש לכם לומר. אבל עם כל כך הרבה פגישות, אנשים ומטרות, לא תמיד קל להאזין, להפנים ולזכור את מה שאמרתם.

podcast-photo_800X600-1

אנשים שמותירים חותם עם אסף סידס

כדי להותיר חותם, צריך ללמוד ממי שכבר עשו את זה
בפודקאסט שלנו, "אנשים שמותירים חותם" מראיין אסף סידס – מנכ"ל Leave a Mark – אנשים מעוררי השראה שמניעים תהליכים במשק הישראלי. כאן תפגשו מנכ"לים, מנהיגות, יזמים ומנהלות ותשמעו איך הם עשו את זה – ומה כדאי גם לכם לעשות.

איך כנסי האונליין כבשו אותנו והפכו ל-must!

בעידן של ימינו כנס אונליין הפך לדבר הבא ללהיט המדובר והנצרך ביותר! כנס שכל חברה וארגון חייבים להכיר ולדעת איך לעשות את זה נכון – איך להפיק כנס בו הדוברים והמשתתפים נמצאים במקומות שונים ולהצליח ולרתק אותם לכמה שעות טובות. תוכן איכותי, חשיבה מחוץ לקופסא וכנס שישאב את הלקוחות שלכם פנימה כי בכנס שכזה כל שנייה נחשבת ואנחנו כאן לשניות האלה….

כנס משקיעים

כנס משקיעים – איך תעשו את זה נכון?

כנס משקיעים הוא הזדמנות חד פעמית שלכם להציג את הסיפור של החברה והמותג שלכם ולהראות למה כדאי להשקיע דווקא בכם? למה המשקיעים שהגיעו לכנס צרכים להשקיע את מיטב כספם דווקא בחברה הספציפית הזו? זה ה- Money Time שלכם ולכן כנס שכזה חייב להיות מקצועי ומתוקתק עם אסטרטגיה מדויקת הכוללת תוכן מעניין וקולע שירתק את הקהל מהרגע הראשון ועד לכיבוי האורות!

Magazine header 001-02