Magazine header 001-02

כנס משקיעים – איך תעשו את זה נכון?

כנס משקיעים
כנס משקיעים הוא הזדמנות חד פעמית שלכם להציג את הסיפור של החברה והמותג שלכם ולהראות למה כדאי להשקיע דווקא בכם? למה המשקיעים שהגיעו לכנס צרכים להשקיע את מיטב כספם דווקא בחברה הספציפית הזו? זה ה- Money Time שלכם ולכן כנס שכזה חייב להיות מקצועי ומתוקתק עם אסטרטגיה מדויקת הכוללת תוכן מעניין וקולע שירתק את הקהל מהרגע הראשון ועד לכיבוי האורות!

בין אם אתם סטרט-אפ בתחילת דרכו שרוצה לגייס משקיעים או חברה שמגייסת כסף למוצר שלה, כנס משקיעים הכולל את המצגת הנכונה ותוכן מקצועי המועבר ע״י מיטב המנחים והמרצים המתאימים למוצר ולחברה, הוא הדבר הבא שלכם. עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה בפרזנטציות, מצגות וכנסים למשקיעים בארץ ובעולם, חברת Leave a mark  כבר הבינה מזמן שכל שנייה נחשבת, שבכל רגע נתון הכנס חייב להיות מרתק ומדויק ללקוח, כאשר לכל כנס יש אתגר משלו והזדמנות חדשה לעזור, לעניין, להשפיע ולהותיר חותם ובמיוחד כשמדובר בכנסים המיועדים לקהל משקיעים.

אפקט ה״וואו״ והסיפור המושלם

כנס משקיעים משול לאירוע החשיפה הראשונה של החברה או המיזם והזדמנות לתת hype, ככזה ׳ליב א מארק׳ בונה לכם את הכנס המקצועי והנכון שישלב בין סיפור טוב ומרתק לאפקט ה״וואו״ של הלוקיישן – ההופעה והאוכל המשובח.  כל כנס בנוי ומופק בהתאם לפרמטרים של הארגון והוא

מעביר את הסיפור הייחודי שלכם, הנשען על המסרים החשובים שאתם רוצים להטמיע במשקיעים פוטנציאליים ומתרגם אותו לחוויה כוללת ומהנה שתגרום להם להבין למה דווקא אתם?

תזכרו שכנס שכזה לעתים הוא ההזדמנות היחידה שלכם לתת show של ממש ואנחנו כאן כדי לתפור לכם את החליפה הבלעדית של הכנס שלכם, לפי מידותיכם.

שנינו יחד תחת מטרייה אחת, מ- A to Z

Leave a mark בונה את כנס המשקיעים  A to Z משלב הקונספט הראשוני, פיתוח התוכן, בניית ליין אפ, קריאייטיב, דרך הפקת תכנים מקצועיים ויצירת מצגת קולעת ועד לבימוי הכנס והפקתו בפועל. כל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת ׳אינהאוס׳ וכוללים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה: תסריטאים, מחלקת קריאייטיב, עורכי וידאו ומחלקת הפקה ותוכן במטרה להרים עבורכם את הכנס המושלם עם תכנים שמדברים את שפת הלקוח והמותג שלו. תשכחו מלרוץ בין ספקים שונים ולבזבז זמן יקר, אנחנו נדאג לכל הפרטים הקטנים והגדולים עד שאחרון המשקיעים יצא גדוש מתוכן משובח, אוכל גורמה וחוויה בלתי נשכחת.

 

 

איך תעשו את כנס המשקיעים המושלם?

חברת ׳ליב א מארק׳ פיתחה שיטה מצליחה להפקת הכנס האולטימטיבי עבור המשקיעים שלכם,

כנס שמתחיל מרעיון וחלום והופך למציאות;

  • הגדרת יעד – סדרת פגישות עם הלקוח במטרה להבין את מטרת הכנס, מי המשקיעים המיועדים ומה הם צרכים מהלקוח ואיך לבנות את הכנס בהתאם לאמירה ולמותג.
  • בניית קונספט ותוכן – לאחר ההיכרות עם הלקוח ומטרותיו מתקיים שלב בניית סיפור וליין אפ לכנס, משלב כניסת המשקיעים לכנס ועד למתנה שהם יקבלו בסיומו, כי כל רגע נחשב כל פרט בעלילה חשוב.
  • בניית התוכן – בניית גאנט עבודה מדויק וסגירת התוכן והתכולה של הכנס: סרטונים, מצגות, פעילות כשהצוותים השונים מתחילים לייצר את התוכן וחומרי הכנס.
  • אתכם ביום שלפני.. – לקראת הכנס יתקיימו חזרות בהם תוכלו לתרגל את העברת תכני הכנס ולוודא שהכל עובד ׳פיקס׳ גם מבחינה טכנית כי כשעומדים מול משקיעים הכל חייב להיות מקצועי ומתוזמן היטב.
  • enjoy the show – ביום הכנס עצמו כל מה שאתם צרכים לעשות זה לנוח, הכל כבר מאורגן, מוכן ומתוזמן עבורכם וזה הזמן שלנו לביים את הכנס, שלכם לנוח ושל המשקיעים להתרשם..

כנס משקיעים טוב הוא כנס שמשלב בין סיפור ותוכן קולע ומרתק לבין הפקה מקצועית כזו שתשכנע את המשקיעים שלכם למה ממש כדאי להשקיע בכם ובחברה שלכם. כי התמהיל הקריטי הזה של סטוריטלינג, קריאייטיב, הפקה והמצגת הנכונה הוא זה שיביא לכם את ההשקעה הבאה,  Leave a mark כאן כדי שתשאירו חותם.

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email

הירשמו לניוזלטר

תגובות

השאר תגובה

Magazine header 001-02